Wydarzenie

Powrót
29.11.2017 - 30.11.2017

Future Energy Forum

Future Energy Forum to pierwsza edycja ogólnopolskiego wydarzenia energetycznego, które odbędzie się na Podkarpaciu. W dniach 29-30 listopada 2017 r. w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego, najnowocześniejszym obiekcie konferencyjnym w Polsce południowo-wschodniej, spotkają się eksperci, przedstawiciele branży energetycznej i decydenci. Patronat Honorowy nad Forum objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Podczas wydarzenia analizowana będzie obecna sytuacja w branży energetycznej oraz jej przyszłość. Dyskusja będzie dotyczyć zmian w prawie, nowości technologicznych oraz strategii rozwoju firm działających na tym rynku. Kongres umożliwi merytoryczną debatę na wysokim poziomie oraz nawiązanie dialogu między przedstawicielami branży energetycznej, sektorów współpracujących oraz administracją publiczną. Wszystkich Gości I edycji "Future Energy Forum" zapraszamy także na odbywające się równolegle Targi Dóbr i Usług Premium "MADE IN PODKARPACKIE".

Podkarpacie to region o ważnym dla Polski i makroregionu znaczeniu energetycznym. Znajdują się tu kluczowe dla bezpieczeństwa energetycznego gazociągi i gazowe połączenia międzynarodowe. Stąd pochodzi ponad 30% wydobywanego w Polsce gazu ziemnego. W regionie znajduje się najwięcej magazynów gazu w Polsce oraz jedna z największych elektrowni wodnych w kraju.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie http://energycongress.pl