Wydarzenie

Powrót
20.06.2017 - 21.06.2017

I Konferencja E-mobility - wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu

Centrum Energetyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zaprasza do udziału w I Konferencji „E-mobility - wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu”, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2017 na AGH.

Moderatorem konferencji będzie prof. dr hab. inż. Wojciech Nowak, dyrektor CE AGH.

Konferencja stanowi platformę komunikacji i wymiany informacji w zakresie elektromobilności w Polsce. Konferencja ma na celu promocję nowego kierunku biznesowego związanego z rozwojem elektromobilności w Polsce oraz ułatwienie współpracy instytucji i firm działających na tym polu. Podczas spotkania wypracowana zostanie strategia dalszego rozwoju tej branży w kraju.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli: rządu, samorządów, grup energetycznych, niezależnych dystrybutorów energii, klastrów energetycznych, uczelnie techniczne i koła studenckie oraz spółki transportu zbiorowego, firmy oferujące rozwiązania dla branży e-mobility, a także przedstawicieli producentów i dilerów pojazdów elektrycznych.

Rejestracji można dokonać do 6 czerwca 2017 r. Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć na stronie http://konferencje.nowa-energia.com.pl/emobility/2017/.